با تیشرت مردانه آستین بلند رشد گیاهان خود را افزایش دهید

 

این عمدتا به دلیل رسانه های اجتماعی است که این جایگاه را به نمایش گذاشته و ایده مارک های تی شرت را رایج کرده است. تی شرت های شخصی و سفارشی در حال حاضر رواج دارند و چشم انداز کسب و کارهای مستقل تیشرت روشن است.

اگر با ایده شروع یک کسب و کار تیشرت مردانه آستین بلند دوست داشتید، اکنون می تواند زمان مناسبی برای شروع باشد و این مقاله به شما یک نمای کلی از فرآیندهای درگیر ارائه می دهد.

1. جایگاه خود را پیدا کنید

علاقه مند به ایجاد چه نوع تی شرت هایی هستید؟ چه برندهایی شما را جذب می کنند؟ دلایل شما برای راه اندازی کسب و کار تی شرت چیست؟ خوب است قبل از شروع این سوالات را از خود بپرسید.

2. یک طرح برند ایجاد کنید و در مورد بازار هدف خود تحقیق کنید

بازاریابی هدف به شما این امکان را می دهد که دلارهای بازاریابی و پیام برند خود را بر روی یک بازار خاص متمرکز کنید که احتمال خرید از شما بیشتر از بازارهای دیگر است. این یک راه بسیار مقرون به صرفه تر، کارآمدتر و موثرتر برای دستیابی به مشتریان بالقوه است.

3. طرح های برند خود را بسازید

شما یا طرح های خود را می سازید یا یک طراح را استخدام می کنید تا آن را برای شما انجام دهد. تی شرت های خنده دار مردانه این روزها در میان مردم بسیار زیاد است. بنابراین بررسی ایده‌های طراحی مد روز در آن دسته راه خوبی برای شروع خواهد بود.

4. منبع تولید کننده تی شرت

برای تولید هر لباسی با کیفیت، باید از یک تولید کننده لباس معتبر برای کار استفاده کنید. مزیت تولید تی شرت بر خلاف سایر لباس ها این است که فرآیندی سریع و خودکار بدون نیاز به الگوهای پیچیده است.

این به شما این امکان را می‌دهد که در زمان‌های کوتاه‌تر به مقادیر سفارش بیشتری برسید.

5. منبع پارچه خود را تامین کنید

با افزایش نیاز به گزینه های سازگار با محیط زیست و پایدار، انتخاب پارچه تی شرت به سادگی گذشته نیست. پنبه ارگانیک، بامبو، جوت و تنسل گزینه‌های پایدار محبوبی هستند.

و هر کدام دارای ویژگی‌های متنوعی در کنار ویژگی‌های سبز خود از جمله تنفس، مقاومت در برابر چین و چروک و تجزیه‌پذیری زیستی هستند.

همچنین مهم است که توجه داشته باشید که برخی از مواد با تکنیک های خاص چاپ یا گلدوزی بهتر از سایرین کار می کنند. تی شرت باید به خوبی آویزان شود و نمونه برداری قبل از استفاده از هر پارچه ای در اینجا بسیار مهم است.

مراقب باشید که منبع مطالب خود را از کجا تهیه می کنید، زیرا این امر به تعیین در دسترس بودن آن در طولانی مدت کمک می کند. هیچ چیز بدتر از برندی نیست که مواد استفاده شده در تی شرت های خود را خرد کرده و تغییر دهد، بنابراین شما می خواهید به هر قیمتی از این کار جلوگیری کنید.