کیف سیلیکونی که در غروب آفتاب رنگ عوض می شود

کلاچ یا «کلاچ یک روز» به سادگی باکلاس، شیک و شیک است، زیرا وقتی همه ما برای یک رویداد یا مهمانی لباس پوشیده ایم، نمی‌توانیم کیف بزرگی داشته باشیم.

تنها مشکلی که برخی از افراد مانند من دارند این است که نمی توانند تصمیم بگیرند چه چیزی را حمل کنند و چه چیزی را کنار بگذارند، اما، هی، ارزشش را دارد.

Hobo یک کیف سیلیکونی به سبک شانه ای است اما نه به آن پهن. شکل هلالی باعث می شود که قسمت های مساوی کیف رسمی و غیر رسمی باشد.

با این حال، اگر شما فردی هستید که نمی توانید با یک کلاچ کوچک کار کنید، برخی از مارک ها وجود دارند که کلاچ های محفظه ای را ارائه می دهند و بنابراین فضای بیشتری نسبت به نمونه های معمولی در اختیار شما قرار می دهند. اما، مطمئناً هر دختری به یک کلاچ نیاز دارد!

Minaudiere کلاچ است که با سنگ های رنگی، سنگ های قیمتی، مروارید و غیره پوشانده شده است و عظمت را می تراود. بنابراین، هنگامی که یک رویداد واقعا خاص، مهمانی کوکتل، عروسی یا یک مهمانی عصرانه برای شرکت دارید.

مچ دست ها درست مانند کیف پول شما هستند، اما بسیار کاربردی تر و برای حمل راحت تر هستند. Coach و Louis Vuitton مچ‌بندهای شیک و زیبایی دارند.

آنها فضای کافی برای نگه داشتن کارت، پول نقد و تلفن شما نیز دارند، به علاوه می توانید آن را روی مچ خود حمل کنید و کف دست خود را خالی کنید.

برای تعطیلات خود به یک کیف نیاز دارید، دوره. می دانم که مردها این را می گویند، اما هر چه می گویند، توجه نکنید. یک کیسه جوت یا یک سبد حصیری بخرید هم ضد آب و هم شیک است.